Showbiz

Linda Morina thotë se është sulmuar nga persona të armatosur

Shpërndaje

Linda Morina e cila ju ka kushtuar gjitë liderëve politik shqiptarë e ndërkombëtarë këngë, është sulmuar nga persona ende të panjohur.
Kështu të paktën shkruan ajo në faqe te Facebook-ujt. Sipas Lindës tre persona i kanë hyrë në shtëpi dhe e kanë sulmuar ku lëndime në dorë ka marë motra e saj duke tentuar të ikë.

“Pram me 9 qershor me sulmuan ne shpi 3 njerz te armatosur vetura pasat nxhyr hiri te dera e oborrit kan ardh rastin e kom lajmrue ne polici ne ora 23 e 58 minuta motra eshte e ka lendu doren tu ik nga nga rrugaqat serrb a po rrugaqa qe i pagun serrbia nuke di sakt shajshin serrbisht e shqip qe nje foto doren e motres” ka shkruar Linda Morina.

Nga policia nuk ka ndonjë informacion zyrtar.

Loading...