Showbiz

Luana në mes të Kosovës pozon me tre gishta (Foto/Video)

Shpërndaje

Luana Vjollca aktualisht gjendet në Kosovë.

Ajo është në kryeqytet dhe po e feston suksesin e projektit të fundit.

Por, në imazhin e publikuar në Instastory shihet këngëtarja Vjollca që ka ngritur tre gishta.

Këtë gjest jo të hijshëm ajo e ka bërë pikërisht në Kosovë kur edhe dihen raportet mes Kosovës dhe Serbisë.

Për më tepër shikoni edhe ju këtë detaj.

Foto/Video Instagram Sories Luana Vjollca

Loading...