Luana Vjollca sjell ‘Mi dhe flakë mallit tim’ në bashkëpunimin me këngëtarin e njohur

Shpërndaje

Luana Vjollca ka sjellur projektin e ri muzikorë të cili ka kohë që e ka paralajmëruar.

Në projektin e ri muzikorë ajo ka bashkëpunuar me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili, shkruan arbresh.info.

Kënga mbanë titullin ‘Mi dhe flake mallit tim’ e cila është vizuelizuar edhe me videoklip.

Kënga ka një ritem veror ndërsa Luan ka mahnitur edhe këtë herë me dukjen.

Luana përveç si një moderator e suksesshme tashmë ka hyrë fuqishëm edhe në botën e muzikës./Arbresh.info/

Loading...