Mbahuni fort para se të shikoni këtë fotografi provokuese të Morena Tarakut

Shpërndaje

Morena Taraku cilësohet si një nga femrat më seksi të estradës.
Ajo shquhet për format trupore bombastike për çka bën mediat të shkruajnë për të, shkruan lajmi net.
Morena po ashtu, është mjaft aktive në rrjete sociale fotografitë e së cilës komentohen dhe pëlqehen vazhdimisht.

E kjo e fundit që tërheq vëmendje është kur shfaq linjat trupore, posaqeërisht të pasmet e mëdha rrugëve të Turqisë.

Morena, tashmë më shumë është duke qëndruar në Turqi së bashku me të dashurin milioner, Sasha Sobhanin.

Madje, ditë më parë Sasha publikoi një video në jahtin e tij gjersa Taraku dridhte të pasmet

E ki !!!

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Loading...