Sport

Mësohet data dhe ora e varrimit të legjendarit Vokrri

Shpërndaje

Zyrtari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Arjanit Ahmeti ka konfirmuar për Indeksonline datën dhe kohën kur pritet të varroset trupi i tashmë të ndjerit, Fadil Vokrri.

“Nesër në orën 17:00 do të mbahet ceremonia e varrimit të Vokrrit. Para ceremonisë se varrimit, pritet të mbahet mbledhje komemorative në nderim të veprës së tij” ka thënë Ahmeti.

Vokrri vdiq në mëngjesin e sotëm në moshën 57 vjeçare pas sulmit në zemër që pësoi.

Loading...