Showbiz

Miliarderi i kundërpërgjigjet Morena Tarakut, publikon video me plot vajza në dhomë e më pas e fshinë

Shpërndaje

Mbrëmja e së shtunës ka qenë e mbushur plot me befasi për shumë ndjekës të modeles dhe këngëtaresh shqiptare, Morena Taraku e cila kohët e fundit është bërë sensacion në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja kohët e fundit është ‘ndezur goxha fort në “Instagram” e për pothuajse çdo ditë po publikon video të cilat në thelb kanë argëtimin.E ditën e djeshme Taraku ka publikuar një video ku shihet duke mbajtur në dorë një produkt ushqimorë përderisa për pak sekonda nisë një skenë ku dy burra homoseksual nisin të puthen.

***Video më poshtë përmban skena që preferohet të shikohen nga audienca mbi 16 vjeç.

Morena videos së publikuar i kishte vënë mbishkrimin: “Kur e kupton që i dashuri yt është homoseksual“. E kjo ngjalli kureshtje të madhe mediale duke nxjerrë madje konkluzione se këngëtarja ia kishte dedikuar pikërisht Sobhanit këtë video argëtuese.

Nuk ka vonuar shumë e është Sobhani ai i cili vetëm katër orë më pas ka publikuar një video ku në dhomën e tij shiheshin një grup vajzash me fustane të shkurtër të cilat bënin vallëzime të nxehta.

Por nuk kanë shkuar shumë pak minuta e video është fshirë menjëherë.Se çka në të vërtetë po ndodhë me çiftin në fjalë ende nuk dihet. Por nëse vazhdojnë të publikojnë video të tilla që po konsiderohen si “diss” ndaj njëri-tjetrit, atëherë gjasat se këta të dy nuk janë më bashkë janë të mëdha. /GazetaBlic/

Loading...