Momenti kur Messi e humb penalltinë (Video)

Shpërndaje

Lionel Messi ka dështuar t’ia kthejë Argjentinës epërsinë ndaj Islandës në një ndeshje të Grupit D që po zhvillohet momentalisht në Kupën e Botës në Rusi.

Portieri Halldorsson e lexoi dhe e priti penalltinë e sulmuesit të Barcelonës në minutën e 64-të, raporton Gazeta Express.

Loading...