Showbiz

Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz (Video)

Shpërndaje

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.

Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar, shkruan lajmi.net

Në një postim të fundit të bërë në Instastory, Sasha shihet duke i dhënë jahtit të tij luksoz derisa e dashura e tij, Morena po i dridh vithet.

‘Ti e di sa shumë të dua’ ka shkruar ai pranë videos.

https://www.youtube.com/watch?v=Tx2iGLOzwQw&feature=youtu.be

Loading...