Showbiz

Morena Taraku shfaqet shumë… (Foto)

Shpërndaje

Morena Taraku është njëra nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.

I gjithë ky interes për të është zgjuar pasi që është bërë publike lidhja e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhan.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Morena e shohim shumë provokuese dhe në formë, teksa fokusi kryesor binte mbi të pasmet e saj.

Ajo shfaqet e veshur me ternerke dhe bluzë, kurse dukej tejet provokuese.

#meditationtime after #FEMNAT #girlPWR 🙌🏼

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

#FEMNAT #30MAY 🎶 #Istanbul

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Loading...