SportTop Lajme

Ndeshja Zvicër-Serbi (LIVE/VIDEO)

Shpërndaje

Zvicër-Serbi është super sfida e mbrëmjes së sotme e vlefshme për Grupin E që do të zhvillohet në “Kaliningrad Stadium”.

Një takim që pritet të jetë mjaft i luftuar pasi që të dyja skuadrat do të synojnë marrjen e tre pikëve.

Më poshtë do të keni mundësi të ndiqni me VIDEO rastet më të mira të kësaj ndeshje. shikim te kendshem.

Formacionet zyrtare:

Zvicra: Sommer; Lichtsteiner, Schar, Akanji, Rodriguez; Behrami, Xhaka; Shaqiri, Dzemaili, Zuber; Seferovic

Serbia: Stojkovic; Ivanovic, Milenkovic, Tosic, Kolarov; Matic, Milivojevic; Tadic, Milinkovic-Savic, Kostic; Mitrovic

Starton super sfida mes Zvicrës dhe Serbisë nën një atmosferë fantastike të krijuar në “Kaliningrad Stadium”

Pritni vetem 50 sekonda deri sa te hiqen reklamat per ta pare ndeshjen live Zvicra-Serbi,

Kliko ne kete LINK: http://www.shqiptv.xyz/super-sport-albania-2-live/

Loading...