Bota

Ndodh në Rusi, gazetarja abuzohet seksualisht gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë (VIDEO)

Shpërndaje

Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman DW, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.

Në momentin që Julieth Gonzalez po raportonte live nga sheshi i qytetit Saransk, në një prej qyteteve ku zhvillohen ndeshjet e Botërorit, një person ende i paidentifikuar ka kapur për gjoksi gazetaren dhe e ka puthur.

Gazetarja kolumbiane ka vijuar pa ndërprerje transmetimin, por ky rast është konsideruar si një abuzim seksual dhe policia po punon për identifikimin e personit në fjalë që do të përballet edhe me një akuzë vërtetë serioze, ndonëse ai mund ta ketë menduar si veprim momental, e qesharak.

Loading...