Showbiz

Njihuni me çiftin që u martuan live në emision (VIDEO)

Shpërndaje

Një çift nga Kosova ka zgjedhur emisionin n’Kosovë Show për t’i dhënë fund beqarisë.

Familja Ramabaja nga Ferizaj ka martuar djalin Beharin me Drilonën nga Vitia.

Çifti u kurorëzua derisa nuk munguan befasitë për dhëndrin dhe nusen. Në një moment, nusja nuk përmbajti as lotët.

Për të parë atmosferën tipike të një dasme shqiptare, shikoni emisionin e plotë.

Loading...