Pamje nga momenti i rrëmbimit të një femre në Prishtinë

Shpërndaje

Të hënën në mesnatë në rrugën “Nora e Hotit” në Prishtinë, nga persona të dyshuar, një femër është futur me forcë në një  veturë të tipit  Golf 4.

Policia ka identifikuar viktimën dhe dy personat e dyshuar për këtë rast.

S.D, mashkull 37 vjeç, si dhe E.A mashkull, 24 vjeç,  janë shoqëruar në polici.

Ndaj personave të dyshuar është iniciuar rasti shtrëngim dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit të shtetit lirohen në procedurë të rregullt.

Insajderi ka siguruar video nga momenti i rrëmbimit. Videon mund ta shihni 

KËTU.

Loading...