Policia greke, gaz lotsjellës për të parandaluar disa nga protestuesit (Video)

Shpërndaje

Zyrtarët e policisë kanë lëshuar gaz lotsjellës për të parandaluar disa nga protestuesit që të hyjnë në “unaza e sigurisë” dhe të arrijnë në fshatin Psarades-Prespë.

Loading...