Rajoni

Princi Leka dhe Elia Zahari bëjnë homazhe para arkivolit të Hilmi Haradinaj

Shpërndaje

Princi Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zahari kanë zhvilluar homazhe para arkivolit të babait të kryeministrit Ramush Haradinaj, Hilmi Haradinaj.

Homazhet po zhvillohen tek Kulla e Dëshmorëve në Gllogjan ndërkohë që varrimi i të ndjerit Hilmi Haradinaj i cili vdiq dje pas një sëmundjeje të rëndë do të bëhet sot në ora 14:00.

Loading...