Kuriozitete

Prish Ferrarin sapo del nga dyqani ku e ka blerë!!! (Video)

Shpërndaje

Një grua ka marrë një qira një Ferrari 458 me vlerë rreth 569.000 euro. Ajo poston edhe ne FB komentin: «Për herë të parë do ngas një Ferrari. Është shumë e bukur ». Por pak momente me pas gruaja ka humbur kontrollin e automjetit dhe e ka shkatërruar ate plotësisht. Imazhet e incidentit janë bërë nga një kamera vezhgimi në qytetin e Wenling, në Kinë.

Loading...