Rajoni

Prishja e Teatrit, Erion Veliaj qëllohet me vezë nga të rinjtë e PD (Video)

Shpërndaje

Një incident ka ndodhur pak para nisjes të takimit së kryebashkiakut Erion Veliaj me komunitetin e artistëve.

Të rinjtë e FRPD-së, në shenjë proteste për shembjen e teatrit kanë goditur me vezë kryebashkiakun Veliaj.

Pamjet janë publikuar nga zyra e shtypit të PD-së, ku thuhet: “Të rinjtë qëllojnë me vezë Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar në favor të ngritjes së kullave të klientëve të Ramës dhe Veliajt”.

Loading...