Showbiz

Publikoi foto pa grim! Luana ua mbyll gojën të gjithëve me këtë pamje (Foto)

Shpërndaje

Jo vetëm veprimtaria që bën por edhe format trupore të kolme kanë bërë që Luana të jetë fokus i mediave, shkruan lajmi net.

Duke qenë se kritikohet mjaft shumë për ndërhyrjet kirurgjike moderatorja e njohur rrallë herë publikon fotografi pa makijazh.

Ajo që postoi së fundmi në Instagram, përpos fizikut të përkryer që rrëmbeu vëmendjen është edhe pamja natyrale.

Kjo thjeshtësi e Luanës ka bërë që fansat t’i pëlqejnë dhe komentojnë imazhin pa makijazh, madje komentet pozitive ishin të shumta.

Ndryshe, ajo shkëlqeu edhe në klipin e ri “Mi dhe flakë mallit tim”, me artistin e njohur Bujar Qamilin. /Lajmi.net/

No Make Up Party 🙈 @prettylittlething ✨✨✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...