Sport

Qeshni me lot, kjo është video më spektakolare e botërorit

Shpërndaje

Një video për të qeshur po qarkullon në internet ku një person është sëbashku me një ‘zonjë’ dhe pyet tifozët se me kë bëjnë tifozllik.

Ata që janë me Panamanë mori një puthuje nga ajo, por bëhen pishman për puthjen që dhurojnë pasi ajo në fakt është ai, shkruan albeu.com.

Qeshni me lot on Vidnews.

Loading...