Relaks pas koncerteve, Rita Ora shfaqet “përvëluese” në bregdetin italian (Foto)

Shpërndaje

Nata e tre Qershorit do të mbetet e paharrueshme për emocionet që përjetuan fansat e këngëtares shqiptare Rita Ora.

Ajo “elektrizoi” Tiranën me koncertin e saj në sheshin “Skënderbej”.

Pas koncertit në atdhe, Rita iu drejtua Italisë në një tjetër koncert në këtë vend.

Dhe tashmë Rita duket se ka gjetur edhe pak kohë për veten e saj.

Ajo ka shijuar bregdetin e bukur italian.

Rita ëhstë shfaqur duke bërë plazh. E veshur me bikini, Rita duket mjaft joshëse./a.m./noa.al/

Loading...