Rita me poza sensuale para pasqyrës (Foto)

Shpërndaje

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të kërkuara momentalisht në botë.

Ajo së fundmi ka qenë pjesë e Festivalit Woodstock. Ndërsa me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë disa imazhe të paraqitjes së saj në këtë event, shkruan Indeksonline.

Veshur në një fustan rozë, e kthyer sërish në biondinë, ajo shfaqet para pasqyrës tejet sensuale.

Ndryshe Rita mbrëmë përmes një statusi të gjatë ka kujtuar momentin kur është shpallur Ambasadore Nderi e Kosovës nga ish-presidentja Jahjaga, e këtë moment ajo e ka quajtur të rëndësishëm dhe ndër të tjera është shprehur se është krenare që është nga Kosova.

Find a mirror, Find your light.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...