Rita Ora – tërheqëse dhe atraktive në pozat e fundit në New York (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në mediat ndërkombëtare.

Ajo së fundmi publikoi klipin “Girls” në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Charli X dhe Cardi B.

Kjo këngë është pritur mirë nga fansat e shumtë të këngëtareve, teksa pritet që së shpejti Rita të sjellë edhe shumë këngë të tjera.

Loading...