Bota

Rrahje masive në qendër të qytetit në mes të ditës, viktimën e godasin me tulla në kokë (Video, +18)

Shpërndaje

Një video amatore e filmuar me telefon të mençur, shfaq një rrahje masive që ndodh në mes të ditës në qendër të qytetit.

Bëhet fjalë për një sulm brutal ndaj një burri në Birmingham të Anglisë, të cilin e rrahin dhe godasin me tulla në kokë një grup burrash, transmeton Telegrafi.

Madje në video shihet se si për plotë gjashtë herë e godasin me tulla në kokë, derisa ngjarja raportohet të ketë ndodhur në qendër të qytetit.

Deri më tani nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa policia angleze ka konfirmuar se ka filluar hetimet, edhe pse motivet e sulmit ende nuk dihen.

Loading...