Showbiz

Sekreti i Era Istrefit: Ja si arriti Famën Botërore…!

Shpërndaje

Robert Berisha ishte musafir në emisionin Kojshia Show.

Ndër të tjerash ai tregoi se si arriti Era Istrefi famën botrore dhe nga kush i erdhi oferta e parë.

Per ta kuptuar se çfar thot Roberti, ju ftojmë ta shikoni emisionin e plotë më poshtë:

Loading...