Sport

Shaqiri ekspozon flamurin e Kosovës dhe shkruan: Luaj me krenari

Shpërndaje

Në atletet e Xherdan Shaqirit janë të dizajnuar dy flamujë, i Kosovës dhe i Zvicrës. Ky detaj është vërejtuar nga audienca por edhe më shumë e ka ekspozuar vetë Shaqiri.

Në llogarinë e tij në Instagram Shaqiri ka shkruar: Luaj me krenari.

Shaqiri mbrëmë ka shënuar golin e dytë në ndjeshjen Zvicër-Serbi. Gol ky përfunimtar që përmbysi barazimin duke i mundësuar fitore Zvicrës.

Loading...