Shqiponja e bardhë Ilda Bejleri, krenare me shqiponjat Xhaka dhe Shaqirin (Foto)

Shpërndaje

Moderatorja Ilda Bejleri duket se e ka ndjekur ndeshjen dhe si të gjithë është bërë shumë krenare.

Ajo ka bërë një postim në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet duke bërë shqiponjën me duar.

Menjëherë ajo ka marrë shumë komente dhe pëlqime, kurse si shumë shqiptar edhe Ilda duket shumë e lumtur me djemtë kosovar që shënuar kundër Serbisë.

👐🇦🇱 RuskiBar #lidhjelive me Kosoven! Na ndiqni💋

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...