Showbiz

Stine publikon projektin e ri “Dashnia dominante” (Video)

Shpërndaje

Ylli i muzikës RnB, Stine, ka publikuar projektin e ri.

Këngëtari nga Shqipëria është kujdesur që klipin e ri ta lansojë me videoklip.

Këngëtari e ka realizuar vet projektin e tij në aspektin muzikor.

Videoklipi është punuar nga Nmusic dhe ky klip vjen për sezonin veror.

Para pesë muajsh ishte Stine ai që lansoi projektin “Do it Again”, një projekt që u pëlqye nga publiku.

Stine njihet për projektet e tij që janë hite dhe që gjithnjë pëlqehen nga publiku. /Telegrafi/

Loading...