Sport

The independent: Kosova i shuan shpresat e Serbisë

Shpërndaje

Zvicër 2-1 Serbia: Zyrtarisht kjo ka qenë një lojë ne mes Zvicrës dhe Serbisë, por prapa saj kanë qenë ndjenja më të thella dhe më pasiononte se që mund të mendohej.

Zyrtarisht, kjo ka qenë një lojë në mes të Serbisë dhe Zvicrës, por për Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin, kjo ka qenë lojë në mes të Kosovës dhe Serbisë shkruan The Independent.

Loading...