Lajme

Tmerr në Çair, burrë e grua sulmohen me sëpatë nga fqinji dhe djali i tij

Shpërndaje

Të enjten në ora 19 në rrugën “376” (afër Rrugës së Plastikave) në Çair-Shkup, A.I. (31) nga Shkupi dhe bashkëshortja e tij S.I. (29) janë sulmuar fizikisht nga R.A. (55) nga Shkupi dhe djali i tij A.A. (23). Me këtë rast A.A. me sëpatë në dorën e majtë e ka goditur A.I., kurse bashkëshorten e tij S.I. e ka goditur me dorë në fytyrë, transmeton Gazeta Lajm. Po ndërmerren masa për ndriçimin e rastit.

Loading...