Turisti filmon përbindëshin e famshëm (VIDEO)

Shpërndaje

Një turist pretendon se ka zbuluar përbindëshin e famshëm të Loch Ness dhe madje ka dhjetë minuta të filmimeve që krijesa ‘kalon’ në ujë.

Eoin O’Faodhagain tha se kishte mbetur i tronditur nga zbulimi i ‘përbindëshit’ 6 metra në Highlands skocez dhe madje, pamjet e tij janë pranuar Regjistri Zyrtar i Vështrimeve të Përbindëshit Loch Ness.

53-vjeçari nga Donegal, Irlanda shpejt e rrëmbeu telefonin kur e pa krijesën e pakapshme.

Loading...