Kuriozitete

Ushtari rreh gruan shtatzënë, e godet me shqelma e grushte (Video)

Shpërndaje

Një ushtar ka bërë një akt mjaft të rëndë, ndërsa gjithçka është filmuar nga kamerat.

Ai ka rrahur një grua në Brazil, e cila rezultoi se ishte shtatzënë.

Siç shihet në videon e mëposhtme, ai e tërheq dhe godet gruan, ndërsa të tjerët përpiqen ta ndajnë duke i thënë që është shtatzënë.

Por thirrjet e njerëzve që u gjendën aty nuk ndikuan aspak te ushtari që nuk kishte të ndalur.

Nuk dihen arsyet që e detyruan të ndërmarrë këtë veprim të shëmtuar.

Mësohet se ndaj ushtarit do të merren masa të ashpra ndëshkuese. /k.k/noa.al/

Loading...