Sport

Xhaka e Shaqiri, e pasurojnë një shqiptar në bastore (FOTO)

Shpërndaje

Pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë, një shqiptar kishte vënë bast 1500 euro për fitorën e Zvicrës, në këmbim të fitimit rreth 4650 euro.

Xhaka dhe Shaqiri ia mundësuan këtë me dy golat e tyre të shënuar, që përmbysën rezultatin me Serbinë.

Loading...