Xherdan Shaqiri pas ndeshjes shkruan: ELHAMDULILAH! (Foto)

Shpërndaje

Pas ftores historike të Zvicrës ndaj Serbisë ku protagonist ishin futbollstët shqiptarë Xhaka dhe Shaqiri, ky i fundt ka falënderuar Allahun duke postuar në rrjete sociale fjalën ELHAMDULIAH, SHIHNI më poshtë për ta shikuar:

Loading...