Showbiz

Zbulohet e vërteta e arrestimit të bujshëm të koreografit Albi Nako (VIDEO)

Shpërndaje

Lajmi për arrestimin e koreografit të tv Klan, Albi Nako pak ditë më parë bëri bujë në rrjetet sociale.

Por sot përmes emisionit “Xing me Ermalin” është zbuluar se gjithçka ka qenë e sajuar.

Koreografi duket se ia ka dalë vërtetë të surprizojë të gjithë të pranishmit, por mbi të gjitha balerinën Alba Hoxha, pasi gjithçka ka ndodhur në ditëlindjen e saj.

Siç duket edhe nga video, pas performancës së trupës së baletit, “policët” futen dhe arrestojnë koreografin duke i lënë të pranishmit të gjithë të habitur

Por vetëm pak sekonda më vonë ai është rikthyer me një tortë në dorë duke i uruar ditëlindjen balerinës Alba Hoxha.

Loading...