Sport

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE (VIDEO)

Shpërndaje

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.

Ajo do të performojë live para të pranishmëve, njofton Klan Kosova.

Vendimin e ka konfirmuar për Klan Kosova, Syzana Tahirsylaj nëna e këngëtares, derisa ka shtuar se Era Istrefi që në fillim kishte një marrëveshje të tillë prandaj dhe do të respektohet deri në fund.

Loading...