Kuriozitete

3 gra rrahin të dashurin e tyre të përbashkët, ja pamjet (VIDEO)

Shpërndaje

Një burrë në juglindje të Kinës është futur në burg nga tre gra, me të cilat ai dilte njëkohësisht.

Tre të dashurat pohuan se burri i identifikuar si Z. Fu, vodhi zemrën dhe paratë e tyre.

Ai i kishte kërkuar të dashurave të tij nga 22.770 paund. Të hënën, gratë u përballën me ‘tradhëtarin’ dhe e denoncuan në polici në qytetin Nanning, sipas mediave lokale.

Video e konfrontimit tregon tre gratë që i bërtasin atij: “Pse e bëre këtë? Ishte argëtuese për ty?”

Me pas ato ia dorëzuan policisë.

https://www.youtube.com/watch?v=_syOxck7iH0&feature=youtu.be

Loading...