Adelina Ismaili dhe stili i saj unik, kaq bukur është rregulluar

Shpërndaje

Adelina Ismaili dëshiron të ketë të njëjtën vëmendje që pati dikur.Këngëtarja u rikthye më aktive se kurrë e tani duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, përcjell ORAinfo.

Pamja për të ka rëndësi, prandaj shpesh po e shohim me grim profesional.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet me një grim që e ka ndryshuar plotësisht.

Loading...