Showbiz

Befason Meda: E kam rrahur Sinan Hoxhën në mes të Tiranës (VIDEO)

Shpërndaje

Vjollca Haxhiu dhe Meda janë të ftuarit e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Meda i cili thotë se ka gati për publikim shtatë këngë të reja, ka folur rreth karrierës dhe jetës së tij private.

Ai mendon se në tregun muzikor në vend nuk ka xhelozi derisa pretendon se nuk e di se kush nga kolegët mund t’ia xhelozojë të arriturat në muzikë.

Këngëtari ka folur edhe për bashkëshorten, duke treguar se ajo nuk është aspak xheloze në të.

“Nuk besoj. Gruan e kam takuar duke e bërë këtë punë dhe jo në xhami. Ajo e di punën time në muzikë”, tha ai.

Meda me shaka tha se është rrahur fizikisht me Sinan Hoxhën dhe Sinan Vllasaliun.

Loading...