Capital T: Bamirësia të pasuron…

Shpërndaje

Reperi, Capital T shquhet për anën e tij humane.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale i cili publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Ditë më parë publikoi disa fotografi kur ndihmoi njerëzit në nevojë, ndërsa në videon që ndau para pak çastesh tregon gjithë storien.

Ai po ashtu, këtë iniciativë e ka marrë bashkë me humanistin, Halil Kastrati që i kanë bërë fëmijët të buzëqeshin.

Nuk është hera e parë kur Kapo bën gjëra të tilla, ai edhe për Bajram ka ndihmuar shumë fëmijë.

Loading...