Showbiz

Dafina Zeqiri pozon në vaskë, vjen tejet provokuese (FOTO)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri javën e kaluar shënoi rikthimin e saj në muzikë me projektin e ri “Fuego”.

Kjo këngë u prit mirë nga fansat e saj, teksa në klipin e ri këngëtarja kosovare shfaqej shumë provokuese.

E veshur në bikini të zeza, Dafina e vërtetoi edhe njëherë, se vazhdon të mbetet ndër femrat më seksi në estradë.

Ajo nuk nguron të pozojë mjaft provokuese edhe në rrjetet sociale, duke bërë për vete kështu ndjekësit e saj.

Së fundmi, Zeqiri ka hedhur në llogarinë e saj zyrtare në Instagram një imazh, ku shfaqet mjaft atraktive nga vaska.

Ajo nuk ka nguruar të vërë në pah gjoksin aseksi, teksa zbulon edhe tatuazhin e veçantë që ka në mes gjinjve.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk mungojnë edhe në këtë fotografi.

💦 but still 🔥

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Stay tunned…. link on BIO #FUEGO musicvideo 🔥

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Wild thoughts 💭

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

#FUEGO comming soon 🔥

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Loading...