Dua Lipa me flokë të kuqe, duket ndryshe në stilin e ri (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, vazhdon të mbetet një ndër emrat më të suksesshëm të momentit në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Ajo do të vijë në Prishtinë më 10 gusht në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, për të performuar para mijëra fansave shqiptarë.

Dua ka qenë shumë e angazhuar me turin e saj të koncerteve këtë muaj, teksa ka gjetur së fundmi pak kohë edhe për pushim.

Përmes rrjetit social Instagram, këngëtarja Lipa ka treguar se është kthyer në Londër, për të pushuar në shtëpinë e saj, si dhe për tu çmallur me shoqërinë dhe familjarët.

Në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Dua shfaqet edhe me një ndryshim të ri në pamje.

Ajo shfaqet me flokë të kuqe në fotografitë e fundit, duke mos e bërë shumë të qartë nëse bart paruke apo është vërtet një ndryshim i ri në pamjen e saj.

Sido që të jetë, fansat ngelën të habitur nga kjo pamje e re e këngëtares, duke mos qenë të mësuar ta shohin me një ngjyrë të tillë në flokë.

Lipa është shquar gjithmonë për pamjen e saj të ëmbël dhe paraqitjet atraktive në klipe dhe koncerte. /Telegrafi/

Bunny & Valentina Vicious at Lovebox today

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

🕊🕊🕊

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Loading...