Edhe pak… Çka po paralajmëron Luana Vjollca (Foto/Video)

Shpërndaje

Luana Vjollca është njëra nga prezantueset e njohur shqiptare, transmeton Indeksonline.

Përveç punës së televizion, ajo tashmë është edhe këngëtare goxha e njohur dhe e pëlqyer nga publiku.

Së fundi, Luana ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi.

‘Edhee paak..” ka shkruar ajo në këtë postim duke e lidhur me projektin e ri që do të publikohet së shpejti./Indeksonline/

Edhee paak.. 📽📽📽

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

A ta publikoj neser a ta shtyj edhe pak? Si thoni ju.. SOON 🔥🔥🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Class by @lareveche ☀️☀️☀️ #ad

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fabulous by @houseofcb ✨✨✨ #ad

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...