Eliona i “vë flakën” Instagramit me këtë foto!

Shpërndaje

Ajo është një nga aktoret më seksi e cila shquhet për format e saj trupore.

Një fakt të tillë aktorja e “2Xl” Eliona Pitarka e ka treguar edhe më foton e fundit të publikuar në rrjete sociale.

E shohim më seksi se kurrë me bikini në det, duke treguar edhe njëherë se duket dhe është vërtetë një nga vajzat më seksi të showbizit.

Peace state of mind 🦀

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Smile, the best makeup 😃 #summer2018☀️

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

🧜🏻‍♀️

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Loading...