Emily Ratajkowski fotografohet në momente të sikletshme me bashkëshortin në rrugët e New Yorkut

Shpërndaje

Modelja e njohur Emily Ratajkowski dhe bashkëshorti i saj Sebastian Bear-Mçlard janë fotografuar së fundmi rrugëve të New Yorkut.

Ata kanë dhuruar show për të pranishmit, teksa shëtisnin në një ditë të nxehtë.

Të porsamartuarit nuk hezitonin që për asnjë momentin të shkëmbenin puthje pasionante, ndonëse ndodheshin në mes të rrugës.

Modelja 27-vjeçare duket shumë e lumtur dhe e dashuruar në krahët e partnerit të saj, 31-vjeçar.

Por fotografia më e komentuar dhe e cila u bë virale paksa në internet, është ajo e cila e shfaq Emilyn të ulur mbi një hidrant zjarri.

Kjo fotografi u komentua pa dyshim në masë të madhe, kjo pasi të pasmet e bukuroshes u përfshinë të gjitha në tubin e hidrantit.

Emily Ratajkowski është pa dyshim njëra ndër modelet më të suksesshme në mbarë botën, e cila ka ditur gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen e mediave. /Arbresh.info

Loading...