Showbiz

Emina filmon veten duke i dhënë gji vajzës së vogël, e publikon në instagram

Shpërndaje

Modelja Emina Cunmulaj me ndjekësit e saj është shumë e afërt.

Këtë e ka dëshmuar shumë herë edhe sot kur ndau me ta një moment shumë privat, shkruan lajmi.net

Fjala është për ushqyerjen me gji të vajzës së saj e cila ka pak muaj të ka lindur. Në imazhet e publikuara ajo shihet e përgjumur dhe pranë tyre ka shkruar: Çka është gjumi?

Emina dhe burri i saj miliarder janë prindër të dy vajzave.

Loading...