Emocionuese: Halil Kastrati kthen shikimin gruas pas 44viteve! (Video)

Shpërndaje

Halil Kastrati, përfaqësues i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit” në sajë të veprave të tij bamirëse, kësaj rradhe ai ka ndihmuar në kthimin e shikimit të zonjës Hafize pas 44 viteve.

Kastrati në emisionin “Kojshia Show” tregon në mënyrë lineare fillet e kësaj historie, ku në studio më pas suprizohet me prezencën gruas që i ndihmoi dhe familjen e saj.

Ndiqeni videon e plotë:

https://www.youtube.com/watch?v=a9psiMcJw4A&feature=youtu.be

Loading...