Enca kapet me hashash në dorë, ja reagimet! (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia kohët e fundit më shumë kritikohet se sa pëlqehet dhe në imazhet e fundit ka ardhur me pak stil.

Ajo tashmë njihet për skandale dhe paraqitje provokative.

Enca ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj Instagram, ku shfaqet me të njëjtën veshje, ndërsa bën disa gjeste të pahijshme.

Si gjithmonë ajo fokuset tek të pasmet e saj, ndërsa as kësaj radhe nuk e kursen fotoshopin, por as lëndët narkotike, pasi në njërën fotografi është kapur me hashash në dorë.

KUJT PO I HAN?

A post shared by ENCA (@enca) on

Number 1️⃣ Chick, Bitch Kujt po I han? 🔥

A post shared by ENCA (@enca) on

KUJT PO I HAN?

A post shared by ENCA (@enca) on

Loading...