Enca me të brendshme në fitnes (Foto)

Shpërndaje

Enca Haxhia është një këngëtaret që më së shumti merr kritika për paraqitjet e saj.

Së fundmi këngëtarja vjen aspak me stil përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Vetëm në të brendshme, ajo shihet në një bicikletë, teksa bën ushtrime në një palestër.

Si gjithmonë ajo edhe kësaj radhe vjen me linja aspak të tonifikuara dhe me peshë të tepërt.

Shum o nxeht ☀️ Alamet 🤓

A post shared by ENCA (@enca) on

Loading...