Showbiz

Enca publikon titujt e dy këngëve, është gati për t’i lansuar

Shpërndaje

Enca Haxhia duket se është gati që të rrëmbejë vëmendjen.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar në rrjetin social InstaStory titujt e dy këngëve duke pyetur adhuruesit nëse është janë gati dhe cilin projekt duan ta dëgjojnë së pari.

Bëhet fjalë për këngët “Kujt po i han” dhe “Rendez-Vous”, ndërsa studio ku është realizuar ky projekt duket se është nga ambientet e Zzap n’Chriss.

Enca siç shihet ka gati dy projekte dhe është gati të pushtojë skenën për këtë verë.

Këngëtarja shkaktoi shumë reagime me projektin “Dua” ku pati edhe skena intime.

Loading...