Era Istrefi flet për Xhakën dhe Shaqirin në konferencë live para finales së Botërorit

Shpërndaje

Era Istrefi ka mbërritur në Rusi ditën e djeshme, pasi më 15 korrik ajo do të performojë në finale të Kupës së Botës, shkruan GazetaBlic.Treshja, Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith kanë dalur në një konferencë për media, ku kanë folur rreth ndjesive që po përjetojnë para performancës.Pas Will Smith dhe Nicky Jam, edhe këngëtarja shqiptare foli për Rusinë ku tha se po i pëlqen.

Era Istrefi, Will Smith, Nicky Jam në konferencë para finales së Botërorit

“Është dita ime e parë këtu. Rusia është një vend i bukur, në veçanti Moska. Të gjithë duhet ta vizitojnë”.Ajo gjithashtu ka treguar përjetimin më të mirë në këtë Botëror.“Përjetimi më i mirë ka qenë ai kur ka fituar kombëtarja e Zvicrës, pasi në të kanë lujatur dy shqiptarë, ku po të dy kanë shënuar gol dhe ka qenë diçka fantastike”, tha Era Istrefi në koncerencë para finales të Kupës së Botës./GazetaBlic

Loading...